Oferta pracy

Koordynator Sieci Partnerskiej

EPROSUMENT S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Firma EPROSUMENT S.A. do tworzonej Sieci sprzedaży Eprosument PARTNER - unikalnego konceptu biznesowego w obszarze Fotowoltaiki poszukuje:

Zadania:

  • Wsparcie rozwoju sieci
  • budowanie trwałych, długofalowych relacji z obecnymi oraz potencjalnymi Partnerami
  • bieżąca obsługa Partnerów

Oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku PH/RKS/Area managera najlepiej w branży OZE
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych i pracy (4/1)
  • wysoki poziom zorientowania na wyniki pracy
  • umiejętność negocjacji, skutecznego argumentowania i przekonywania
  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy
  • zdolność przyswajania wiedzy branżowej
  • dyspozycyjność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie na umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
  • etat lub kontrakt B2B
  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop i telefon
Swoją kandydaturę wyślij za pomocą przycisku
Informujemy, iż administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest Eprosument S.A. z siedzibą Grunwaldzka 207/7, 85-451 Bydgoszcz. Kontakt z Inspektorem ochrony danych jest możliwy pod adresem mailowym biuro(małpka)eprosument.pl.

CV powinno zawierać dane wskazane w art.22¹§1 Kodeksu pracy, w szczególności: identyfikacyjne (imię, nazwisko, data urodzenia); kontaktowe; o wykształceniu (ukończonych szkołach, studiach, szkoleniach, kursach); kwalifikacjach zawodowych (umiejętnościach, doświadczeniu zawodowym); przebiegu dotychczasowego zatrudnienia (poprzednich pracodawcach, zajmowanych stanowiskach oraz obowiązkach zawodowych). Zamieszczając w CV inne dane, w szczególności dane wrażliwe (dane osobowe ujawniające pochodzenie rasowe lub etniczne, poglądy polityczne, przekonania religijne lub światopoglądowe, przynależność do związków zawodowych, dane genetyczne, biometryczne, dotyczące zdrowia, seksualności lub orientacji seksualnej) oraz naciskając przycisk Aplikuj i przesyłając CV – wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Administratora tych danych.

Jeśli życzą sobie Państwo, aby po zakończeniu rekrutacji, CV pozostało w naszej bazie danych w celu wykorzystania w przyszłości, prosimy o zamieszczenie w swoich dokumentach aplikacyjnych poniższej zgody:
Niniejszym wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym w celu wzięcia udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Eprosument S.A. i przechowywanie ich przez okres 12 miesięcy.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy