Koordynator sieci sklepów firmowych

Rekrutacja ukrytaO firmie

  • Gliwice

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Kierownik

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Sybilla Szmidt działająca na rynku od 33 lat, zajmująca się produkcją, dystrybucją i sprzedażą wyrobów piekarniczych, cukierniczych
oraz gastronomicznych, działająca na ternie powiatu gliwickiego, poszukuje osoby
na stanowisko:

Koordynator sieci sklepów firmowychNumer ref.: kssf/01/2017

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku koordynatora sieci sklepów firmowych odpowiedzialna będzie m.in. za: realizację miesięcznych planów sprzedaży, przygotowywanie analiz wyników sprzedaży, rozwój sprzedaży produktów piekarniczych, cukierniczych, gastronomi słonej i słodkiej, tworzenie akcji sprzedażowych podnoszących sprzedaż, wprowadzenie standardów pracy na sklepach i ich korygacja, zarządzanie zespołem sprzedawców (rekrutowanie, szkolenie, delegowanie zadań, motywowanie i rozliczanie), przestrzeganie standardów oraz procedur firmy.

Nasze wymagania:

  • gotowość do pracy w różnych porach dnia oraz w różne dni tygodnia (także w weekendy),
  • umiejętność pracy w zespole, delegowania i rozliczania zadań,
  • umiejętności obsługi komputera i narzędzi do planowania, tworzenia prezentacji (np. pakiet Mirosoft Office, systemy zamówień i sprzedaży),
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży FMCG, gastronomicznej, piekarniczej lub cukierniczej,
  • wiedza marketingowa ułatwiająca zdobywanie celów sprzedażowych.

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy (samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy),
  • wynagrodzenie zasadnicze, oraz dodatkowe premie za osiągane efekty w pracy (motywacyjny system wynagradzania),
  • możliwość wpłynięcia na dalszy rozwój firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami/ kandydatkami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy