Oferta pracy

Koordynator sieci sklepów firmowych

GzellaO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • bieżący nadzór nad sprzedażą w sieci detalicznej sklepów firmowych;

  • zapewnienie funkcjonowania sklepów zgodnie z wewnętrznymi standardami;realizacja polityki personalnej firmy (rekrutacja, motywowanie, szkolenia);

  • rozwój sieci sprzedaży poprzez nadzór nad otwieraniem nowych sklepów firmowych;

  • wprowadzanie do sprzedaży nowych produktów, organizowanie akcji promocyjnych;

  • monitorowanie działań konkurencji;

  • współpraca z działami firmy.

Nasze wymagania

  • min. roczne doświadczenie na w/w stanowisku;

  • umiejętność zarządzania personelem;

  • wysokie kompetencje interpersonalne i analityczne;

  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w terenie;

  • znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od wyników pracy;

  • stabilne warunki zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie;

  • ciekawe i odpowiedzialne wyzwania zawodowe;

  • system szkoleń mających na celu ciągłe doskonalenie;

  • niezbędne narzędzia pracy;

  • dodatkowe świadczenia dla pracowników.

Gzella

GZELLA NET Sp. z o.o. to największa sieć delikatesów mięsnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy