Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator sieci sklepów

Lubelski Handel Sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Firma Lubelski Handel sp z o.o. posiadająca sieć sklepów spożywczych poszukuje pracownika na stanowisko

Główne Zadania:

  • Kompleksowe zarządzanie powierzonym rejonem, który obejmuje kilkanaście sklepów;
  • Realizacja strategii i celów sprzedaży;
  • Odpowiedzialność za pozytywną atmosferę oraz dobre relacje w podległej strukturze.

Szukamy osób, które posiadają:

  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszoną strukturą sprzedaży w branży spożywczej;
  • Duże umiejętności menadżerskie i sukcesy w budowaniu dobrze działających Zespołów;
  • Umiejętność wdrażania zmian w sieci handlowej;
  • Wysoką świadomość biznesowa;
  • Zdolności analityczne oraz umiejętność określania priorytetów;
  • Wysoką kulturę osobistą;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Zapewniamy:

  • Stałe wynagrodzenie oraz premie od wyników;
  • Niezbędne narzędzia służbowe ( auto, laptop i telefon);
  • Realny wpływ na biznes poprzez samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli na przesyłanych CV. Brak klauzuli spowoduje brak możliwości uczestnictwa w rekrutacji.

Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Lubelski Handel sp. z o.o. moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na stanowisko kierownik sklepu.

Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne