Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator sieci sprzedaży

PIEKARNIA RUSTYKALNA Wojciech SkałbaniaO firmie

4 0005 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

Piekarnia Rustykalna jest firmą, która łączy tradycję z nowoczesnością. Naszą dumą jest wyjątkowe zdrowe i smaczne pieczywo. Posiadamy 15 własnych sklepów firmowych zlokalizowanych na terenie Radomia i okolic.
W sklepach w zależności od potencjału lokalizacji posiadamy Know-how w sprzedaży wypiekanych na miejscu produktów piekarniczych i przekąsek, ciast,
pizzy we włoskim stylu, lodów, deserów lodowych.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie wysokich standardów obsługi klienta
  • Zwiększenie sprzedaży na sklepach
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Zarządzanie i szkolenie kadry
  • Przygotowywanie akcji promocyjnych
  • Dbanie o ekspozycję i wygląd sklepów
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji

Wymagamy:

  • Minimum 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Doskonałych umiejętności organizacyjnych oraz negocjacyjnych
  • Wysokich umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Znajomości obsługi komputera (Exel, Word)
  • Dyspozycyjności oraz gotowości do pracy
  • Kreatywności przy tworzeniu nowych projektów
  • Odpowiedzialności
  • Prawa Jazdy kat. B
  • Doświadczenia w branży handlowej, usługach lub gastronomii
  • Znajomość branży spożywczej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy :

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezdędne narzędzia pracy

Ogłoszenie archiwalne