Oferta pracy

Koordynator Sieci Światłowodowej

FCA

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad realizacją prac budowlanych zgodnie z wymaganiami przepisów prawa budowalnego i sztuki budowlanej

  • przygotowanie harmonogramu realizacji prac oraz weryfikacja postępów prac firm podwykonawczych w terenie

  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy na budowie

  • nadzór nad jakością i terminowością prac oraz realizacją ich zgodnie z projektem

  • kontrola obiegu materiałów na budowie

  • prowadzenie rozliczeń i weryfikacja dokumentów sprzedażowych podwykonawców

  • przygotowywanie prognoz i raportów z realizacji prac

  • dbanie o wizerunek spółki

Nasze wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne w dziedzinach tj. telekomunikacja, budownictwo

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane przy realizacji prac typu POPC/FTTH

  • umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność

  • dobra organizacja planowania pracy i umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • dyspozycyjność, efektywność i dynamika w działaniu

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • prawo jazdy kat.B

Mile widziane

  • znajomość AutoCAD

  • znajomość MS Project oraz QGIS

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • pracę w stabilnej polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę przy realizacji złożonych i rozpoznawalnych na rynku projektów w technologii FTTH

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń

  • multisport, prywatną opiekę medyczną, dodatkowe ubezpieczenie

  • premie

  • samochód służbowy, komputer, telefon komórkowy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

FCA

Grupa Kapitałowa FCA to jeden z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce. Dzięki współpracy z największymi producentami rozwiązań telekomunikacyjnych na świecie dostarczamy najbardziej aktualne systemy i dopasowujemy je do możliwości i potencjału naszych klientów.

Dostarczamy innowacyjne produkty i usługi wyprzedzając oczekiwania Klientów dzięki efektywnym narzędziom biznesowym, sprawnej i elastycznej organizacji. Jesteśmy kreatywnym integratorem biznesu budującym wartość dla naszych Klientów i Partnerów.

Przewiń do profilu firmy