Oferta pracy

Koordynator Sieci Terenowej

EDISON ENERGIA Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 15 godzin temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Jesteś gotowy do częstych podróży służbowych na terenie całej Polski
  • Zarządzałeś/aś siecią rozproszoną i wiesz, z czym to się je 😊
  • Masz cechy przywódcze – wiesz, jak planować i organizować pracę innych
  • Potrafisz jasno i zrozumiale komunikować innym, czego od nich oczekujesz
  • Jesteś osobą wielozadaniową
  • Świetnie budujesz relacje z pracownikami
  • Znajomość branży fotowoltaicznej nie jest Ci obca

Co z nami zyskasz:

  • Stabilne zarobki - podstawa oraz jasny i przejrzysty system premiowy
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą swobodę i przestrzeń na samodzielne działanie
  • Startupową kulturę pracy, nieformalną atmosferę i stabilność dojrzałej organizacji
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce

Twoje zadania:

  • Zarządzanie ogólnopolską strukturą sieci sprzedaży D2D
  • Organizacja pracy, motywowanie i podnoszenie kwalifikacji podległego zespołu
  • Raportowanie wyników do managera sieci oraz Zarządu Spółki
  • Rekrutacja i wdrażanie nowych osób w sieci D2D
  • Wsparcie przy wdrażaniu systemów IT
  • Optymalizacja kosztowa zespołu
Brzmi dobrze?
Zapraszamy do aplikowania i do zobaczenia na rozmowie rekrutacyjnej!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy