Oferta pracy

Koordynator sklepu internetowego

Novoterm Sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Kierownik / Koordynator
Novoterm Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko

Obowiązki:

  • koordynacja procesu tworzenia sklepu internetowego
  • prowadzenie i obsługa sklepu (dodawanie nowego towaru, aktualizacja treści, itp.)
  • weryfikacja i aktualizacja danych, bieżące weryfikowanie działania strony
  • nadzór nad realizacją transakcji
  • profesjonalna obsługa Klienta
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z Klientem
  • nadzór nad procesami związanymi z wysyłką produktów do Klientów, zwrotami i reklamacjami
  • współpraca ze wszystkimi osobami odpowiedzialnymi za działanie sklepu

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy
  • umiejętności sprzedażowe
  • doświadczenie w obsłudze ebay, amazon, allegro
  • biegła obsługa komputera i narzędzi biurowych
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku
  • umiejętności pozyskiwania i analizowania danych
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • nienaganna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia pracy
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 z późniejszymi zmianami.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy