Oferta pracy

Koordynator sklepu internetowego

Kocham Wodę Sp. z .o.oO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Kierownik / Koordynator

Obowiązki:

  • koordynacja procesu tworzenia sklepu internetowego
  • prowadzenie i obsługa sklepu (dodawanie nowego towaru, aktualizacja treści, itp.)
  • weryfikacja i aktualizacja danych, bieżące weryfikowanie działania strony
  • nadzór nad realizacją transakcji
  • profesjonalna obsługa klienta
  • zakupy towarów na stan sklepu
  • kontakt telefoniczny oraz mailowy z klientem
  • nadzór nad procesami związanymi z wysyłką produktów do Klientów, zwrotami i reklamacjami
  • współpraca ze wszystkimi osobami odpowiedzialnymi za działanie sklepu

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy
  • umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • biegła obsługa komputera i narzędzi biurowych
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin, od poniedziałku do piątku
  • umiejętności pozyskiwania i analizowania danych
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • nienaganna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość szybkiego rozwoju w strukturach firmy
  • udział w dynamicznym rozwoju nowej marki
  • szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe i interpersonalne
  • niezbędne narzędzia pracy
  • współpraca na podstawie umowy zlecenia lub w modelu B2B
Administratorem danych osobowych jest KOCHAM WODĘ SP. Z O.O., z siedzibą w Warszawie (02-647), ul. Tagore’a 3.

Ma Pan/Pani prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Podanie danych jest dobrowolne, zgodnie z zapisami Ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (art. 6 ust. 1 lit. c Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679). Przetwarzanie innych danych niż te , o których mowa w przywołanej ustawie, jest możliwe na podstawie Pana/Pani zgody (art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679).

Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcami danych mogą być podmioty doradztwa personalnego, wspierające. Grupę w realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy