Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator /Specjalista ds. obsługi biura i zamówień

"BARCO" ANNA BARCZUCH, DARIUSZ BARCZUCHO firmie

5 0006 000 brutto / mies.
  • Okręgowa 51A, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"BARCO" ANNA BARCZUCH, DARIUSZ BARCZUCH

Okręgowa 51A

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie wszystkich procesów logistycznych w zakresie produkcji i realizacji zamówień

  • organizacja i kontrola obiegu dokumentów)

  • przygotowanie dokumentacji do księgowości

Nasze wymagania

  • niezbędne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie średnie lub wyższe,

  • samodzielność w działaniu,

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • biegła obsługa komputera, pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych

  • umiejętności współpracy z pozostałymi pracownikami firmy oraz kontrahentami

  • wysoka kultura osobista

  • zaangażowanie w pracę i dyspozycyjność

Mile widziane

  • mile widziana umiejętność obsługi programu OPTIMA

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie z tradycjami na pełny etat w oparciu o umowę o pracę.

  • przeszkolenie w celu nabycia kwalifikacji niezbędnych do pracy na oferowanym stanowisku

  • pracę w dynamicznym i energicznym zespole od kwietnia

  • zdobycie doświadczenia zawodowego, możliwości rozwoju indywidualnego

  • wynagrodzenie na poziomie 6000zł brutto oraz premie za dobre wyniki

Jesteśmy wiodącym producentem odzieży ochronnej. Na Polskim ryku działamy nieprzerwanie od ponad 30 lat, jako rodzinna firma, w której zawsze panuje doskonała atmosfera. Ogromne doświadczenie w branży, wieloletnia współpraca z czołowymi firmami połączone z jakością naszych wyborów, stanowią o sukcesie naszej działalności.

Przewiń do profilu firmy