Logo Pracuj.pl

Koordynator Spedycji Całopojazdowej Międzynarodowej

Spedimex Sp. z o.o.O firmie

  • Pruszcz Gdański, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Spedimex Sp. z o.o.

Tczewska 22

Pruszcz Gdański

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • realizacja wyznaczonych celów budżetowych
  • aktywne pozyskiwanie przewoźników oraz budowanie długofalowej współpracy z Klientami
  • koordynowanie pracy podległego zespołu
  • udział w spotkaniach z kontrahentami
  • realizacja usług spedycji drogowej
  • raportowanie realizacji wyniku względem założeń budżetowych
  • dbanie o wysoką jakość oferowanych usług transportowych i ich terminowość
  • stała analiza i optymalizacja kosztów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • praktyczna wiedza z zakresu realizacji usług transportowych oraz znajomości rynku TSL
  • dobra znajomość rynku przewoźników
  • komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim lub/i niemieckim
  • ukierunkowanie na realizację wyznaczonych zadań i wskaźników
  • umiejętności organizacyjne i analityczne
  • samodzielność w działaniu i decyzyjność
  • rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • znajomość programu Excel oraz MS Outlook

Mile widziane

  • wykształcenie kierunkowe: transport / logistyka

To oferujemy

  • chcesz twardo stąpać po ziemi i czuć się bezpiecznie? – my Ci gwarantujemy stabilne zatrudnienie i umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
  • rozwój zawodowy
  • odpowiedzialne stanowisko pozwalające na samodzielność w ramach realizacji obowiązków
  • sponsorowany pakiet medyczny z dostępem do lekarzy opieki podstawowej i specjalistycznej
  • możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia oraz pakietu sportowego na preferencyjnych warunkach
  • wsparcie w procesie adaptacji zawodowej – na nas możesz liczyć!
  • miłą atmosferę pracy w sympatycznym zespole #SpedimexTeam!

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • konkursy dla pracowników
  • konkursy dla dzeci pracowników

Etapy rekrutacji

1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

informacja zwrotna

Witaj w Spedimex, miejscu gdzie od niemal 30 lat tworzymy rozwiązania dla łańcucha dostaw. Jesteśmy obecni w 13 lokalizacjach w Polsce. Codziennie, ponad 2000 pracowników Spedimex dba o to, aby produkty z naszych magazynów, jak najszybciej trafiły do swoich nowych właścicieli. Każdego dnia dostarczamy przesyłki w niemalże w każdy zakątek Polski i Europy.Razem tworzymy wyjątkowy zespół #SpedimexTeam. Dołącz do nas i zostań jego częścią!

Koordynator Spedycji Całopojazdowej Międzynarodowej, Tczewska 22, Pruszcz Gdański