Oferta pracy

Koordynator spedycji drogowej

Greencarrier Freight Services Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Suwałki, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Kierownik / Koordynator

Greencarrier Freight Services Poland, obecnie największa prywatna firma branży transportowej w regionie krajów nordyckich poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • planowanie i organizacja pracy działu transportu drogowego LTL / FTL
  • zarządzanie zespołem
  • negocjowanie umów z poddostawcami
  • pozyskiwanie nowych poddostawców
  • wymiana informacji z innymi działami w firmie
  • nadzorowanie realizacji budżetu
  • aktywny udział w procesach operacyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na takim samym lub podobnym stanowisku (minimum 5 lat)
  • znajomość rynku drogowego transportu krajowego LTL / FTL

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia do pracy: telefon służbowy, komputer

Zapraszamy do aplikowania

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy