Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Sprawozdawczości

Ciech S.A.O firmie

  • Wspólna 62, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Ciech S.A.

Wspólna 62

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie wybranego obszaru z zakresu sporządzania okresowych jednostkowych i skonsolidowanych raportów giełdowych

  • nadzór nad jednolitością stosowania polityki rachunkowości oraz poprawnością sporządzania pakietów konsolidacyjnych przez spółki z Grupy CIECH

  • usprawnianie procesów i narzędzi w obszarze raportowania finansowego

  • tagowanie sprawozdań finansowych

  • bieżąca praca oraz administrowanie systemem Hyperion

  • nadzór nad interfejsami pomiędzy systemami SAP / Hyperion

  • udział w projektach wewnętrznych i grupowych w zakresie finansów

  • współpraca przy implementacji nowych przepisów prawnych (zmian w MSSF)

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze sprawozdawczości finansowej oraz konsolidacji sprawozdań finansowych

  • wykształcenie wyższe – studia o profilu ekonomicznym lub finansowym, rachunkowym

  • znajomość zasad rachunkowości finansowej oraz konsolidacji sprawozdań finansowych

  • znajomość MSSF

  • znajomość systemu SAP oraz Hyperion – pracujemy z S/4HANA

  • znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym

  • umiejętność komunikacji w języku angielskim (poziom min. B2)

  • umiejętność analitycznego myślenia i współpracy w zespole

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy spółce giełdowej

To oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy

  • szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe

  • rozwój kompetencji językowych: kursy języka angielskiego i niemieckiego online

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Etapy rekrutacji
1

Wyślij CV

2

Wstępna rozmowa telefoniczna

3

Rozmowa rekrutacyjna online

4

Oferta pracy

Ciech S.A.

Jesteśmy międzynarodową grupą chemiczną, eksportującą swoje produkty do ponad 100 krajów z całego świata. Nasze produkty otaczają każdego z nas: w naszych zakładach produkujemy między innymi sodę, sól, środki ochrony roślin, pianki, krzemiany, opakowania szklane.

Przewiń do profilu firmy