Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator - sprzątanie obiektów

INVENTUS SP Z O O

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad sprzątanym obszarem,

  • Koordynowanie personelem i zasobami (środki czystości, materiały) na obsługiwanych obiektach,

  • Bezpośredni kontakt z klientem,

  • Koordynacja zamówień środków czystości i sprzętu dla sprzątanych punktów (nadzór nad powierzonym mieniem),

  • Optymalizowanie procesu sprzątania pod kątem oszczędności,

  • Pozyskiwanie nowych zleceń, będzie dodatkowo premiowane,

  • Umiejętność tworzenia prostych kosztorysów usług (mile widzana).

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (mile widziane),

  • Zdolność zarządzania zespołem – umiejętności liderskie,

  • Umiejętność posługiwania się profesjonalnym sprzętem myjącym stanowi duży atut,

  • Umiejętność radzenia sobie w nowych, dynamicznych sytuacjach,

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania trafnych i szybkich decyzji,

  • Doskonała organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne (komunikatywność, umiejętność pozyskiwania i przekazywania informacji),

  • Aktualne i czynne prawo jazdy (dostęp do samochodu służbowego),

  • Podstawowa umiejętność obsługi pakietu Office.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Możliwość rozwoju, zdobywania nowych kompetencji i doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • Zespół otwarty na nowe pomysły i dokonywanie zmian,

  • Szkolenia.

Inventus Sp. z o.o. od ponad 40 lat świadczy szeroki zakres usług porządkowych dla przedsiębiorstw i spółek z całej Polski. Dostosowaliśmy zakres oferty, stan zatrudnienia oraz zaplecze lokalowe i techniczne do bieżących potrzeb rynkowych. Specjalizujemy się w myciu pojazdów transportu zbiorowego – taboru kolejowego, tramwajów, autobusów miejskich i dalekobieżnych, busów, tramwajów wodnych. Dodatkowy zakresy działalności poza porządkowaniem świata, to usługi remontowo-budowlane oraz projektowanie i utrzymywanie ogrodów i terenów zielonych. Ze względu na swoją lokalizację w centrum Bydgoszczy, wynajmujemy również biura i pomieszczenia gospodarcze.

Przewiń do profilu firmy