Koordynator sprzedaży B2B

Cement Ożarów

  • lubelskie

    lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie stałych kontaktów biznesowych z klientami poprzez regularne wizyty handlowe

  • Nawiązywanie kontaktów handlowych z potencjalnymi klientami na podległym rynku

  • Realizacja celów sprzedażowych mixu produktowego cementów popiołowych i żużlowych

  • Opracowywanie budżetu sprzedaży

  • Kontrola terminowego spływu należności poprzez monitorowanie i korygowanie wielkości kredytów kupieckich i osiąganie założonego wskaźnika DSO

  • Prowadzenie bazy klientów aktualizowanej w oparciu o monitoring rynku materiałów budowlanych i analizę dostępnych informacji z różnych źródeł

  • Organizowanie eventów mających na celu budowanie relacji biznesowych z klientami w ramach dostępnego budżetu marketingowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, ukończone uczelnie techniczne

  • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata oraz znajomość rynku z branży materiałów budowalnych

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2

  • Umiejętność rozpoznawania potrzeb klientów i proponowanie rozwiązań

  • Zdolności organizacyjne i negocjacyjne

  • Samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji

  • Nastawienie na realizację założonych celów

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, pakiet socjalny

  • Pracę w miejscu, w którym dbamy o bezpieczeństwo

  • Dostęp do szkoleń i możliwość rozwoju

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Cement Ożarów S.A. działa na rynku materiałów budowlanych od 1978 roku, oferując szeroki asortyment najwyższej jakości cementów. Posiadamy piec cementowy o wydajności do 8500 ton klinkieru na dobę – to największa instalacja tego typu w Europie! Od roku 1995 należymy do międzynarodowego koncernu CRH z siedzibą w Irlandii, znajdującego się w gronie największych producentów materiałów budowlanych na świecie. CRH prowadzi produkcję w 29 krajach, zatrudniając około 73000 pracowników w ponad 3155 lokalizacjach na całym świecie!

Scementuj z nami swoją przyszłość i dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy