Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Manager Sprzedaży

  • Wysogotowo (pow. poznański), Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 05.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy jednym z liderów w zakresie produkcji kontraktowej produktów farmaceutycznych. Specjalizujemy się w wytwarzaniu kapsułek miękkich i  niesterylnych form płynnych. Spółka posiada nowoczesny i innowacyjny park maszynowy o łącznej powierzchni 14 000 m2. CHC w trakcie 30-letniej obecności na międzynarodowych rynkach zyskało miano zaufanego partnera świadcząc usługi dla klientów z branży farmaceutycznej, spożywczej i kosmetycznej oraz producentów wyrobów medycznych i weterynaryjnych.

    W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Poznań (okolice), Wysogotowo (pow. poznański)

    Zakres obowiązków:

    • realizacja założonych planów sprzedażowych,
    • kompleksowa obsługa klientów i zamówień,
    • realizacja wykonania budżetu sprzedażowego,
    • prowadzenie rozmów handlowych z klientami,
    • budowanie długoterminowych relacji z Klientami,
    • monitorowanie i analizowanie podległego rynku oraz działań konkurencji,
    • zarządzanie zespołem specjalistów ds. sprzedaży.

    Od kandydatów oczekujemy:

    • szukamy osób, które posiadają co najmniej 3 letnie doświadczenie w SPRZEDAŻY w branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej lub pokrewnej- B2B,
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem działu sprzedaży,
    • umiejętność posługiwania się j. angielskim w codziennej pracy,
    • wykształcenie średnie lub wyższe,
    • zdolności komunikacyjne i negocjacyjne (szkolenia z technik sprzedaży i negocjacji będą dodatkowym atutem),
    • silna motywacja na realizację celów sprzedażowych i determinacja w pokonywaniu trudności, charyzma, wysoka kultura osobista,
    • prawo jazdy kat. B,
    • gotowość do wyjazdów.

    Kandydatom oferujemy::

    • umowę o pracę w ugruntowanej firmie na rynku,
    • motywacyjny system wynagradzania,
    • udział w szkoleniach produktowych, targach, konferencjach,
    • narzędzia pracy – laptop, telefon,
    • pakiet benefitów m.in. pakiet medyczny, dofinansowanie do kart Multisport.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj. Informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. )
    bottom