Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Sprzedaży

  • Katowice, Chorzów, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Częstochowa, Bielsko-Biała, Rybnik, Tychy, Racibórz, Lubliniec, Myszków, Tarnowskie Góry, śląskie
  • Kierownik
  • 03.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POLARGOS jest polskim producentem ogrodzeń dostarczanych do marketów budowlanych (Do It Yourself) w wielu krajach Europy. Odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów nieustannie szukamy innowacyjnych rozwiązań i wytyczamy nowe kierunki w rozwoju systemów ogrodzeniowych.

    Nasza siła tkwi w ludziach. Jesteśmy grupą pasjonatów, ale przede wszystkim zespołem specjalistów i ekspertów, którzy przekładają swoją energię na tworzenie niesamowitych produktów. Każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój POLARGOS. Dołączysz do nas?

    Poszukujemy kandydatów z trzech regionów Polski: Polska Południowa, Polska Centralna,
    Polska Północna

    Opis stanowiska:

    • realizacja celów sprzedaży
    • budowanie sieci odbiorców w wyznaczonym regionie Polski
    • budowanie długotrwałych relacji z klientami
    • raportowanie wyników do przełożonych
    • pozyskiwanie i przekazywanie wiedzy dotyczącej trendów rynkowych
    • wprowadzanie u klientów dobranych do potrzeb ekspozycji
    • szkolenie klientów z wiedzy technicznej, sposobu wyceny ogrodzeń dla klienta finalnego
    • tworzenie ofert handlowych dobranych do klienta
    • koordynowanie spraw reklamacyjnych, oględziny reklamacji
    • nadzór nad terminową realizacją płatności przez obsługiwanych klientów

    Wymagania:

    • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)
    • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej lub ogrodzeniowej
    • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży
    • orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu
    • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • premiowy system wynagradzania
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód, komputer, telefon)
    • ciekawą, pełną wyzwań pracę, w dynamicznie rozwijającej się firmie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Obowiązek informacyjny RODO:

    "[___] Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polargos Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (kod pocztowy: 04-956) przy ul. Deptak 17 moich danych osobowych zawartych w CV lub w innych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Polargos Sp. z o.o. przez okres kolejnych 5 lat od zakończenia roku kalendarzowego, w którym ww. dane osobowe podałem."

    Szanowny Kandydacie!  Wysyłając swoje zgłoszenie rekrutacyjne na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę zgadza się Pan / Pani  na przetwarzanie przez naszą Spółkę dodatkowych danych osobowych, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (np. Pana / Pani zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Pana / Pani imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chce Pan/Pani, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Panu /Pani, uprzejmie prosimy o nie zamieszczanie ich w swoich dokumentach. Pana /Pani zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Może Pan/Pani  ją cofnąć w każdym momencie, jednak nie będzie to miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed cofnięciem zgody.

    "Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO informujemy, że:

    1)           administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Polargos Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie przy ul. Deptak 17, 04-956 Warszawa, czytaj dalej

    2)           nasza Spółka zbiera i przetwarza dane osobowe przekazane nam w CV, liście motywacyjnym, a także w innych formularzach niezbędnych w ramach procesu rekrutacji, w zakresie i na podstawie właściwych przepisów tj. Kodeksu pracy (w przypadku ubiegania się o zatrudnienia o umowę o pracę) i Kodeksu cywilnego (w przypadku ubiegania się o współpracę na podstawie umowy cywilnoprawnej),

    3)           uzyskane dane na Pana/Pani temat, używamy w celu umożliwienia nam zapewnienia sprawnego przebiegu procesu rekrutacji na dane stanowisko,

    4)          odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty świadczące na naszą rzecz usługi w szczególności hostingowe, informatyczne, drukarskie, wysyłkowe, płatnicze. prawnicze, księgowe, kadrowe,

    5)           w przypadku udanej rekrutacji, Pana/Pani dane osobowe będą przechowywane w celu przygotowania umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej, zgodnie z przepisami ustawowymi. Dokumenty odrzuconych kandydatów będą usuwane najpóźniej po upływie terminu przedawnienia roszczeń z tytułu dyskryminacji w zatrudnieniu,

    6)           posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem,

    7)           ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO,

    8)           podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacji na dane stanowisko,

    9)           Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Jednak decyzje dotyczące indywidualnej osoby, związane z tym przetwarzaniem nie będą zautomatyzowane."

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.