Oferta pracy

Koordynator Sprzedaży ds. Marek Aptecznych

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna współpraca z farmaceutami i realizacja celów sprzedażowych na powierzonym portfelu klientów;

  • Prowadzenie prezentacji produktowych i obsługa szkoleń dla farmaceutów;

  • Budowanie i wzmacnianie długofalowych relacji biznesowych w środowisku farmaceutycznym;

  • Realizacja działań marketingowych i akcji promocyjnych;

  • Prowadzenie negocjacji handlowych

  • Prowadzenie działań ukierunkowanych na sellout;

  • Praca nad zwiększeniem udziału w rynku dla Marek Aptecznych.

Nasze wymagania

  • Umiejętne łączenie kompetencji doradczych ze sprzedażą transakcyjną;

  • Doświadczenie w sprzedaży i umiejętność prowadzenia negocjacji;

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji biznesowych (także z wykorzystaniem prezentacji w PowerPoint);

  • Doświadczenie w budowaniu długotrwałych relacji biznesowych,

  • Zaangażowanie, samodzielność i efektywność w działaniu;

  • Znajomość zasad merchandisingu

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Rozwój kariery zawodowej w firmie obecnej od 30 lat na polskim rynku.

  • Pracę w organizacji zatrudniającej ponad 2 tys. Pracowników.

  • Karierę w Spółce współpracującej z przeszło 600 dostawcami produktów farmaceutycznych.

  • Jasne warunki wynagradzania i premiowania.

  • Określoną ścieżkę rozwoju zawodowego i możliwości awansu.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe

  • bezpłatny dostęp do platformy Legimi

PGF JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH HURTOWNI LEKÓW W POLSCE

Każdego dnia sprzedajemy milion opakowań produktów

Każdego dnia wysyłamy kilkaset samochodów do kilkunastu tysięcy odbiorców

W ofercie mamy kilkanaście tysięcy produktów, każdy z nich opisujemy kilkudziesięcioma parametrami

Jest kilkaset parametrów opisujących każdego odbiorcę

I TO WSZYSTKO ZMIENIA SIĘ W CZASIE

Przewiń do profilu firmy