Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Sprzedaży

BTH Elstar Sp. z o.o.O firmie

  • Elbląg

    Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne wsparcie Działu Sprzedaży

  • Prowadzenie korespondencji handlowej

  • Bieżącą obsługę Klientów: ofertowanie, kompletacja zamówień itp.

  • Utrzymywanie relacji handlowych z klientami

  • Doradztwo w zakresie sprzedawanych wyrobów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,

  • Znajomość branży stalowej oraz rynku B2B będą dodatkowym atutem,

  • Własna działalność gospodarcza.

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Atrakcyjny system wynagrodzenia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

BTH Elstar Sp. z o.o.

BTH Elstar Sp. z o.o. jest firmą z branży usług technicznych.

Zajmujemy się dostawami wyposażenia do instalacji technologicznych w przemyśle.

Przewiń do profilu firmy