Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator sprzedaży - Handlowiec

Agencja Handlowa "RAFA" Rafał Świerczek

3 0005 000 brutto / mies.
  • Nowy Sącz

    Nowy Sącz, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie klientów i utrzymywanie stałych relacji handlowych

  • Obsługa Klientów w oparciu o najwyższe standardy

  • Realizowanie i koordynowanie zamówień

  • Prowadzenie zestawień sprzedażowych

  • Dbałość o wizerunek firmy wśród partnerów biznesowych

Nasze wymagania

  • wysoka motywacja oraz chęć zdobywania nowych umiejętności

  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność

  • dynamizm w działaniu i konsekwencja w realizacji założonych celów

  • wysoka kultura osobista

  • dobra znajomość programów MS Office

  • wykształcenie średnie lub w trakcie studiów

  • mile widziane udokumentowane doświadczenie sprzedażowe np. ubezpieczeń

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • elastyczna forma zatrudnienia: umowa o pracę, umowa zlecenie lub B2B

  • tryb pracy łączony: stacjonarnie z możliwością wykonywania pracy zdalnie

  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • atrakcyjne wynagrodzenie połączone z systemem prowizyjnym

  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

Rafa Wino – z branżą spożywczą związani jesteśmy od ponad 30 lat, importujemy wina z Europy i uzupełniamy tę ofertę winami z Nowego Świata. Świadomie różnicujemy ofertę, kierując ją do różnych sektorów. Współpracujemy z gastronomią i sklepami specjalistycznymi. Mamy również ciekawą ofertę skierowaną do firm (zestawy prezentowe dla firm).

Przewiń do profilu firmy