Oferta pracy

Koordynator Sprzedaży

CANAL+ Polska S.A.O firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z partnerami handlowymi (punktami sprzedaży Canal+) na terenie dedykowanego regionu w celu realizacji planów sprzedaży

  • Rozwój podległej sieci sprzedaży (punktów sprzedaży)

  • Monitorowanie przestrzegania wysokich standardów obsługi klienta w podległych punktach

  • Dbałość o właściwą ekspozycję, wizualizację i standard wyposażenia punktów sprzedaży

  • Organizacja i zarządzanie lokalnymi aktywnościami marketingowymi

  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych

  • Monitorowanie i analiza działań konkurencji

Nasze wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w sprzedaży, najchętniej w roli Koordynatora Sprzedaży podległej sieci punktów sprzedaży telewizji cyfrowej lub usług telekomunikacyjnych

  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży i negocjacji

  • Otwartość, komunikatywność i łatwość w nawiązywania kontaktów i długofalowych relacji biznesowych

  • Kreatywność, dynamizm i zaangażowanie w działaniu

  • Czynne prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Cenne i unikalne doświadczenie zawodowe

  • Możliwość rozwoju i awansu w ramach struktur CANAL+

  • Kulturę organizacyjną opartą na współpracy, zaufaniu i koleżeństwie

  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty telewizyjnej platformy CANAL+

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

CANAL+ Polska S.A.

CANAL+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci.

CANAL+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

Przewiń do profilu firmy