Logo Pracuj.pl

Koordynator Sprzedaży - małopolska i podkarpacie

Stanley Black & DeckerO firmie

  • podkarpackie
    podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i akcesoriów do elektronarzędzi na powierzonym terenie
  • Przygotowywanie ofert i zamówień dla klientów
  • Dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów SBD u klientów
  • Wdrażanie akcji marketingowych i promocyjnych u klientów
  • Organizowanie promocji indywidualnych (dedykowanych) dla konkretnego klienta
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami - utrzymywanie relacji oraz zdobywanie nowych klientów
  • Wsparcie przy egzekwowaniu należności od klientów
  • Dbanie o dobry wizerunek marki Stanley
  • Współpraca z handlowcami dystrybutorów
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji
  • Doradztwo techniczne

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku handlowym (przedstawiciel handlowy/ regionalny przedstawiciel handlowy/ koordynator sprzedaży)
  • Znajomość rynku narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i akcesoriów mile widziana (będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średnio zaawansowanym
  • Prawo jazdy kat B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  • Znajomość pakietu MS Office – szczególnie Excel w stopniu zaawansowanym
  • Komunikatywność
  • Kreatywność
  • Samodzielność w działaniu
  • Uczciwość
  • Terminowość
  • Dobra organizacja czasu jak i miejsca pracy
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz radzenie sobie ze stresem

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Pracę w międzynarodowej organizacji
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • Opiekę medyczną, pakiet Multibenefit lub Edenred
  • Pewność zatrudnienia w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Stanley Black & Decker

Stanley Black & Decker to największy światowy producent (Fortune 500) narzędzi przemysłowych i ręcznych, dostarczanych profesjonalistom oraz klientom indywidualnym. Nasze marki: Stanley, Bostitch, Black&Decker, DeWalt, Stanley Security Solutions, Facom, Irwin, Lenox.

Nasza strona www: http://kariera.sbdinc.pl/

Koordynator Sprzedaży - małopolska i podkarpacie, podkarpackie