Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator sprzedaży na rynek niemiecki

De Care

  • Grafing (okolice Monachium) , Niemcy

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące kontakty z klientami / poszukiwanie nowych klientów / ścisła współpraca z naszą agencją handlową i partnerami na rynku

  • Prowadzenie procesu fakturowania i logistyki

  • Prowadzenie spraw biurowych ( administracja / kontakty z urzędami lokalnymi)

  • Planowanie i monitoring realizacji sprzedaży na terenie Niemiec

  • Monitorowanie spływu należności i pro-aktywne działania windykacyjne

  • Koordynacja działań z Polska ( zamówienia, logistyka, itd… )

  • Raportowanie handlowe i analiza rynku

Nasze wymagania

  • Wyksztalcenie wyższe ( preferowane kierunki : handel / logistyka / ekonomia/germanistyka )

  • Doświadczenie min 3 letnie w sprzedaży i obsłudze klientów

  • Biegły język niemiecki / angielski komunikatywny w businessie

  • Wysokie umiejętności interpersonalne, negocjacyjne, organizacyjne

  • Samodzielność w działaniu

  • Gotowość do wyjazdu ( Grafing bei Munchen)

  • Znajomość MS Office ( w tym dobrze Excel)

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (razem z bonusem od wyników)

  • Umowę o prace w stabilnej i solidnej firmie

  • Narzędzia pracy : Samochód / Laptop / Tel

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Możliwość pracy z młodym i doświadczonym zespołem równolegle, w pełnym wymiarze międzynarodowym. Szybki rozwój naszego businessu otwiera ciekawe perspektywy kariery.

Jeśli jesteś głodny robienia dobrego businessu i… smaków świata, dołącz do Nas !!!

De Care

Miejsce pracy : Grafing ( okolice Monachium) / Niemcy

Od : Październik 2022

Firma De Care Gmbh zatrudni osobę na stanowisko : Koordynator ds. sprzedaży na rynek Niemiecki. Od ponad 30 lat firma działa w zakresie kuchni świata oraz kuchni zdrowej. Jesteśmy obecni w ponad 20 krajach w Europie jako jeden z głównych graczy w tym segmencie na rynkach Europejskich. W związku z naszym dynamicznym rozwojem szukamy osoby do naszego biura w malowniczej Bawarii.

Przewiń do profilu firmy