Ta oferta pracy jest nieaktualna od 69 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Sprzedaży NC+

  • opolskie
  • Kierownik
  • 19.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    nc+ to nowoczesna platforma cyfrowa premium, w której znajdziesz prestiżowe wydarzenia sportowe, gorące premiery filmowe, produkcje dokumentalne, kulinarne, wnętrzarskie oraz programy dla dzieci. nc+ to również przyjazne technologie, dzięki którym użytkownik może korzystać z bogatej oferty programowej w sposób dopasowany do swoich indywidualnych potrzeb.

    Główne zadania:

    • współpraca z partnerami handlowymi (punktami sprzedaży nc+) na terenie dedykowanego regionu w celu realizacji planów sprzedaży
    • rozwój podległej sieci sprzedaży (punktów sprzedaży)
    • monitorowanie przestrzegania wysokich standardów obsługi klienta w podległych punktach
    • dbałość o właściwą ekspozycję, wizualizację i standard wyposażenia punktów sprzedaży
    • organizacja i zarządzanie lokalnymi aktywnościami marketingowymi
    • prowadzenie szkoleń i prezentacji produktowych
    • monitorowanie i analiza działań konkurencji

    Od kandydatów oczekujemy:

    • min. 2 lat doświadczenia zawodowego w sprzedaży, najchętniej w roli Koordynatora Sprzedaży podległej sieci punktów sprzedaży telewizji cyfrowej lub usług telekomunikacyjnych
    • praktycznej znajomości technik sprzedaży i negocjacji
    • otwartości, komunikatywności i łatwości w nawiązywania kontaktów i długofalowych relacji biznesowych
    • kreatywności, dynamizmu i zaangażowania w działaniu
    • czynnego prawo jazdy kat. B
    • mile widziana znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • dynamiczne środowisko pracy
    • dużo ciekawych wyzwań
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
    • prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowy, dostęp do bogatej oferty platformy nc+

    Osoby spełniające powyższe wymagania prosimy o wypełnienie kwestionariusza i przesłanie
    CV w języku polskim

    Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9, zawartych w przekazanym CV na potrzeby prowadzonego procesu rekrutacji”.

    Informujemy, że mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich usuwania oraz poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

    Więcej informacji na temat nowej platformy cyfrowej szukaj na stronie: http://ncplus.pl/kariera