Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator sprzedaży online

AQUA SPORTO firmie

  • 27
    Klebark Mały (pow. olsztyński), warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

AQUA SPORT

27

Klebark Mały (pow. olsztyński)

Jesteśmy stabilną firmą działającą na rynku żeglarsko-motorowodnym od 1991 roku. Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i online www.aqua-sport.com.pl w nowo wybudowanej komfortowej siedzibie w Klebarku Małym (tuż przy obwodnicy Olsztyna). Obsługujemy klientów hurtowych i detalicznych.

Opis stanowiska:

Koordynator sprzedaży online będzie łącznikiem między działem sprzedaży a magazynem. Główne zadania to przetwarzanie zamówień złożonych przez klientów, fakturowanie i obsługa systemów firm kurierskich.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • dobra organizacja pracy, systematyczność, rzetelność
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość nazewnictwa żeglarskiego i motorowodnego

Oferujemy:

Gwarantujemy zatrudnienie w życzliwym zespole młodych pasjonatów sportów żeglarskich i motorowodnych. Jeżeli nie masz wiedzy żeglarskiej, a lubisz wyzwania i chcesz się uczyć, skontaktuj się z nami, to też może być praca dla Ciebie. Wynagrodzenie netto (przez pierwsze 3 m-ce) 2800 zł. - 3000 zł. plus premia.

Dziękujemy za wszystkie aplikacje. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne