Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Sprzedaży Oryginalnych Części Samochodowych

  • śląskie
  • Specjalista
  • 2019-02-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Part-Logistik Sp. z o.o. Sp. K.

    Firma Part - Logistik to sprzedawca wyłącznie oryginalnych części samochodowych.

    To zespół dynamicznych, aktywnych ludzi, chętnych do pracy i ukierunkowanych na rozwój.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.part-logistik.pl

    Posiadamy w sprzedaży oryginalne części wg specyfikacji ASO do ponad 30 marek.

    Od wielu lat potwierdzamy wysoką jakość świadczonych usług dla dużych firm (równiez ASO) na terenie całej Polski.

    Jesteśmy firmą znaną w Towarzystwach Ubezpieczeniowych z profesjonalnego doboru części oraz obsługi szkód.

    Posiadamy własny stock magazynowy, często unikatowych części.

    W związku z dalszym, dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Koordynowanie procesu wdrażania nowych klientów
    • Współpraca z obecną grupą klientów w regionie
    • Obsługa dokumentacji firmowej
    • Doradztwo klientom przy naprawach z wykorzystaniem oryginalnych części
    • Komunikacja z działem handlowym w procesie obsługi klientów

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość budowy samochodów
    • Znajomość rynku motoryzacyjnego (mile widziane doświadczenie w środowisku ASO lub w procesie likwidacji szkód)
    • Znajomość programów doborowych części - mile widziana
    • Umiejętność budowania dobrych relacji handlowych
    • Mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    • Gotowość do pracy na pełen etat

    Inne wymagania:

    • Dyspozycyjność
    • Zdolność analitycznego myślenia
    • Dokładność, sumienność i obowiązkowość
    • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Motywacyjny system wynagrodzeń
    • Narzędzia do pracy mobilnej
    • Miłą atmosferę pracy
    • Możliwość sprzedaży towaru wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach
    • Wspracie doświadczonych osób w sprzedaży i wykorzystaniu oryginalnych części
    • Konsultacje dot. likwidacji szkód komunikacyjnych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Part-Logistik Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Ostrowcu Św. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Part-Logistik Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim, przy ulicy Waryńskiego 53a. Dane zbierane są na potrzeby obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo do wglądu w treść Państwa danych i ich poprawiania oraz usuwania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych – jak np. stan cywilny – jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody. Nie wymagamy od Państwa zamieszczania zdjęcia w CV i/lub liście motywacyjnym. Jeśli jednak dołączą je Państwo, jest to jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie swojego wizerunku w celach rekrutacyjnych.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez  Part-Logistik Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Ostrowcu Św. przy ul. Waryńskiego 53a danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.”.
    W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail [email protected]
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.