Oferta pracy

Koordynator Sprzedaży Outbound Biznes Złomu Żelaznego

STENA Recycling Sp. z o.o.

Kolejowa 11

Pustków Żurawski (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie partnerskich relacji oraz rozwijanie współpracy z klientami

  • Poszukiwanie odbiorców i nowych kierunków sprzedaży złomu żelaznego

  • Współpraca z Działami Produkcji w wypracowywaniu najlepszych rozwiązań przerobu złomu

  • Wsparcie merytoryczne w procesie pozyskiwania nowych dostawców złomu żelaznego

  • Nadzorowanie realizacji kontraktów

  • Codzienna współpraca działem Centralnej Logistyki w kwestiach obsługi kontraktów

  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń dla pracowników

Nasze wymagania

  • Masz min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w branży złomu żelaznego

  • Umiesz budować i rozwijać partnerskie i biznesowe relacje

  • Zdobyłaś/eś doświadczenie w prowadzeniu negocjacji

  • Bardzo dobrze znasz i komunikujesz się swobodnie w języku angielskim

  • Masz czynne prawo jazdy kat. B

  • Jesteś gotowa/y do częstych podróży służbowych, które stanowią około 60% czasu pracy (gł. na terenie Polski)

  • Cechuje Cię pozytywne nastawienie, zaangażowanie, samodzielność, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność rozwiązywania problemów

To oferujemy

  • Umowa o pracę, terminowe wypłacane wynagrodzenie

  • Nagrody premiujące wyniki

  • Samochód służbowy, również do użytku prywatnego

  • Ubezpieczenie medyczne oraz na życie, karta sportowa

  • Indywidualny plan wdrożenia do pracy, indywidualny plan rozwoju oraz wsparcie doświadczonych pracowników

  • Bezpieczne miejsce pracy z dobrą atmosferą

  • Systematyczny rozwój kompetencji dzięki szkoleniom i kursom finansowanym przez firmę

  • Profesjonalna, atestowana odzież ochronna

  • Narzędzia ułatwiające sprawną komunikację i pracę działu w systemie hybrydowym

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • korporacyjna karta kredytowa

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne