Ta oferta pracy jest nieaktualna od 547 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Sprzedaży

  • podkarpackie
  • Kierownik
  • 2017-01-17

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma ANALITYK współpracuje z PLAY od 2009 roku.
    Aktualnie koncentrujemy się na dynamicznym rozwoju naszych struktur sprzedażowych oraz rekrutacji Doradców Biznesowych.
    W tym celu poszukujemy pracownika na stanowisko:
    KOORDYNATOR SPRZEDAŻY
    Partnera Biznesowego PLAY

    Kluczowe zadania Koordynatora Sprzedaży:

    • Rozwój Regionu poprzez efektywną rekrutację
    • Zarządzanie zespołem Doradców Biznesowych
    • Szkolenie, coaching i wdrażanie nowych Doradców Biznesowych

    Oczekiwania na tym stanowisku:

    • Dwuletnie doświadczenie w zarządzaniu siecią sprzedaży (preferowany rynek usług telekomunikacyjnych)
    • Budowa podległego zespołu poprzez efektywną rekrutację na stanowisko Doradcy Biznesowego
    • Realizacja celów sprzedażowych
    • Umiejętność motywacji zespołu do osiągania wyznaczonych celów
    • Znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point)
    • Prawo jazdy kat. B (praca mobilna)

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę (wynagrodzenie zasadnicze + system motywacyjny)
    • Samodzielną i pełną wyzwań pracę, w przyjaznej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikacje
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wysyłając aplikację kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z  2002 roku, nr 101, poz. 926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

    Informujemy, że nadawcą ogłoszenia i administratorem danych osobowych osób aplikujących na ogłoszenie jest firma BDiPD ANALITYK Wiesław Sobolewski.