Oferta pracy

Koordynator Sprzedaży

TREND GLASS Sp. z o.o.O firmie

  • Radom, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

poszukujemy kandydatów / kandydatek do pracy na stanowisku

Obowiązki:

  • Współpraca z działami sprzedaży i marketingu w zakresie poprawy efektywności i rentowności poprzez analizę raportów, wyciąganie wniosków oraz przygotowywanie odpowiednich rekomendacji;
  • Organizacja pracy działów sprzedaży w celu uzyskania wyznaczonych budżetów,
  • Opracowywanie i egzekwowanie standardów sprzedaży i obsługi klienta,
  • Prognozowanie oraz przygotowywanie rekomendacji działań dotyczących opłacalności sprzedaży oraz kierunków rozwoju;
  • Współtworzenie i ocena procesów sprzedażowych, proponowanie i wdrażanie rozwiązań zwiększających efektywność;
  • Monitorowanie poziomu realizacji celów sprzedażowych oraz aktywności handlowej sprzedawców
  • Przygotowywanie raportów i analiz cyklicznych oraz ad – hoc;
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe preferowane kierunki: analityk sprzedaży, biznesu, finansowy, wsparcie analityczne sprzedaży;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – preferowane min. 3 letnie;
  • Biegła znajomości pakietu MS Office, a w szczególności programu Excel;
  • Mile widziana znajomość Visual Basic;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Zdolności interpersonalne w zakresie pozyskiwania wiedzy i wymagań;
  • Umiejętności analityczne i szybkie wyciąganie wniosków;
  • Komunikatywność i umiejętność prezentowania wniosków;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego uczenia się.

Oferujemy:

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze,
  • Możliwość rozwoju kompetencji,
  • Precyzyjnie określone cele, których realizacja przekłada się na realne  korzyści,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy