POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży i projektów specjalnych

POLSKA PRESS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 09 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

• Twoją pasją są sprzedaż, marketing i reklama oraz Internet

• Widzisz się na stanowisku, które oznacza bieżące, operacyjne wsparcie zespołu naszych handlowców i codzienną współpracę z Biurem Reklamy w Oddziale w Lublinie

• Jesteś innowacyjnym specjalistą, który wniesie od siebie czegoś nowego

• Świetnie radzisz sobie z ppt, jesteś kreatywny, rozumiesz potrzeby klientów i potrafisz tworzyć dla nich projekty na miarę

• Lubisz pracować w oparciu o cele

Zanim rozpoczniesz u nas pracę, zapewnimy Ci proces wdrożeniowy:

• pakiet szkoleń rozwojowych i produktowych, podczas których poznasz wszystkie nasze rozwiązania i produkty skierowane do klienta biznesowego

• pełne wsparcie organizacyjne - w tym wsparcie menedżerskie i opiekę doświadczonych pracowników

Po okresie wdrożenia będziesz realizować następujące zadania:

• Tworzenie i planowanie kampanii reklamowych w oparciu o produkty internetowe dla naszych klientów

• Kompleksowa realizacja projektów specjalnych dla klientów (w tym eventów, debat i innych projektów z zakresu reklamy, marketingu i komunikacji z rynkiem)

• Przygotowywanie ofert i prezentacji dla zespołu handlowego

• Koordynacja działań pomiędzy klientem, a działami wewnętrznymi naszej firmy

• Wsparcie zespołu handlowego w prowadzeniu rozmów i prezentacji dla klientów

Nasze wymagania

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze online, w tym: staż na analogicznym stanowisku będzie bardzo dużym atutem Twojej kandydatury

  • Umiejętność zarządzania wieloma projektami w jednym czasie

  • Twórcze myślenie i nastawienie na szukanie innowacyjnych rozwiązań

  • Umiejętność redagowania atrakcyjnych treści reklamowych i marketingowych

  • Szeroka znajomość zagadnień reklamy internetowej

  • Umiejętność współpracy z grupą

  • Wysoka orientacja na potrzeby klientów

To oferujemy

  • pracę w dużej stabilnej firmie z produktami, które są silnymi i znanymi markami na lokalnych rynkach

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • wynagrodzenie składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz prowizji uzależnionej od wyników sprzedaży

  • stałe godziny pracy umożliwiające Ci łączenie życia zawodowego z prywatnym

  • narzędzia pracy: telefon, laptop

  • dużą samodzielność i swobodę przy realizacji powierzanych zadań

  • dostęp do unikalnej wiedzy w zakresie nowoczesnych technologii, Internetu i rozwiązań multimedialnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Polska Press Grupa to wiodący koncern medialny w Polsce. Dostarczamy najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie komunikacji z rynkiem dla naszych klientów i czytelników. Rozwijając własną sieć portali informacyjnych, społecznościowych oraz biznesowych skupiamy się na rozwoju technologii i multimediów. Dbamy przy tym o stały rozwój unikalnych na rynku kompetencji naszych pracowników w obszarze rozwiązań internetowych i mobilnych. Zapraszamy osoby, które chcą tworzyć nasz zespół do aplikowania na stanowisko:

Koordynator Sprzedaży Regionalnej produktu online

Przewiń do profilu firmy

Jeśli aplikujesz, to jako Polska Press staniemy się Administratorem Twoich danych. Więcej o przetwarzaniu danych w procesie rekrutacji: https://polskapress.pl/pl/kariera/nota-informacyjna-dla-kandydatow-1

Zapraszamy do zapoznania sie z informacjami dotyczącymi sposobu rekrutacji w naszej firmie oraz innymi ofertami pracy na stronie www.polskapress.pl zakładka: Kariera.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.