Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Koordynator Sprzedaży - Rynek Niemiecki

HR NAVIGATOR

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • ekspert
  • praca zdalna
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • Lubisz wyzwania i kontakt z Klientem? Szukasz pracy gdzie będziesz mógł na co dzień wykorzystywać znajomość języka niemieckiego. Zdobywanie nowych umów oraz negocjacje z kontrahentami stanowi obszar w którym czujesz się jak ryba w wodzie? Zapoznaj się z obowiązkami poniżej. Prawdopodobnie to rola właśnie dla Ciebie.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów na rynku niemieckim

  • Obsługa zapytań ofertowych

  • Budowanie relacji z dotychczasowymi oraz nowymi kontrahentami

  • Koordynowanie procesu realizacji zamówień

  • Analiza sytuacji rynkowej i reagowanie na bieżące trendy

  • Współpraca z pozostałymi działami w firmie (dział kadr, dział rekrutacji)

Nasze wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację sprzedażową w mowie i piśmie

  • Umiejętność budowania i utrzymywania perspektywicznych relacji z Klientami

  • Zadaniowe podejście - nastawienie na rezultat, konsekwencja w pokonywaniu obiekcji potencjalnego Klienta

  • Samodzielność i odpowiedzialność, otwartość i komunikatywność

  • Praca i pasja = jedność

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży usług w Agencji Pracy

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - Twoje zaangażowanie będzie mieć realny wpływ na wysokość wynagrodzenia

  • Negocjujesz rentowne kontrakty - otrzymujesz bardzo wysokie premie prowizyjne

  • Benefity: prywatna opieka medyczna w Luxmed, dodatkowe ubezpieczenie, zajęcia na siłowni z trenerem personalnym

  • Doskonalenie swoich umiejętności językowych i negocjacyjnych

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym procesów kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

Oferujemy pewne i bezpieczne zatrudnienie w Niemczech!

Przewiń do profilu firmy