Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Sprzedaży - Rynki Eksportowe

  • śląskie
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SALUS CONTROLS

    SALUS Controls jest wiodącym producentem rozwiązań z zakresu sterowania ogrzewaniem oraz inteligentnego zarządzania domem. Firma działa na rynku B2B. W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu w siedzibie firmy w Kobielicach k. Pszczyny, kandydata / kandydatkę na stanowisko:

    Opis stanowiska:

    • Telefoniczne i e-mailowe wsparcie klientów zagranicznych
    • Przygotowanie dokumentacji na potrzeby klientów
    • Obsługa zamówień klientów
    • Reagowanie na bieżące zapytania klientów
    • Pomoc w przygotowaniu dokumentacji firmowej, pism, analiz, raportów i zestawień
    • Weryfikacja poprawności danych klientów firmy
    • Weryfikacja płatności klientów
    • Dbanie o dobre relacje z klientami firmy
    • Ścisła współpraca z innymi działami Spółki oraz ich wsparcie

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
    • Wysoka komunikatywność
    • Umiejętność posługiwania się komputerem (środowisko Windows)
    • Rzetelne i terminowe wykonywanie obowiązków
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Pozytywne nastawienie i chęć do pracy

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe + Bonusy
    • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku
    • Możliwości rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez QL CONTROLS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; SP.K. z siedzibą w Kobielicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

    Informujemy, że Administratorem danych jest QL CONTROLS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ; SP.K. z siedzibą w Kobielicach przy ul. Rolnej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez QL Controls Sp. z .o.o Sp.k. z siedzibą w Kobielicach ul.Rolna 4 (43-262) na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    Administratorem danych osobowych jest QL Controls Sp. z .o.o Sp.k. z siedzibą w Kobielicach ul.Rolna 4 (43-262).

    Kontakt z Inspektorem Danych Osobowych - [email protected]ę można wycofać wysyłając na adres emial Inspektorem Danych Osobowych z informajcą, iż prosi Pan/Pani wycofanie zgody na przetwarzanie danych przez administratora danych osobowych QL Controls Sp. z .o.o Sp.k. z siedzibą w Kobielicach ul.Rolna 4 (43-262) w treści podając swoje imię i nazwisko.

    Administratora danych osobowych po otrzymaniu takiej informacji na wskazany adres email, zobowiązuje się do trwałego usunięcia danych osobowych.

    Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) informuję, iż:

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest QL Controls Sp. z .o.o Sp.k. z siedzibą w Kobielicach ul. Rolna 4 (43-262)

    Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych : [email protected]

    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz Art. 221 Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.

    Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 3 miesięcy od zgłoszenia swojej kandydatury na pracownika. Po upływie wyżej wymienionych okresów dane zostaną usunięte.

    Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

    Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

    Ubieganie się o zatrudnienie u administratora przez Panią/Pana jest całkowicie dobrowolne. Stąd podanie powyższych danych osobowych jest również dobrowolne. Niepodanie jednak tych danych będzie skutkowało tym, że niemożliwe będzie przeprowadzenie w stosunku do Pani/Pana postępowania rekrutacyjnego i ewentualne zatrudnienie.

    Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.