Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator sprzedaży / Senior account manager

PIOTR PAKUŁA

  • Wapienna 2, Dąbrowa Górnicza
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Wapienna 2

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii sprzedażowej wraz z narzędziami i miernikami sukcesu

  • Przygotowywanie koncepcji kampanii sprzedażowych i promocyjnych

  • Przygotowywanie koncepcji strategii marketingowych.

  • Analiza rynku i konkurencji

  • Obsługa kluczowych klientów i pozyskiwanie nowych kluczowych klientów

  • Realizacja założonych celów biznesowych i jakościowych

  • Realizacja zadań sprzedażowych

  • Budowanie pozytywnego wizerunku marki poprzez stosowanie standardów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w kierowaniu zespołami sprzedażowymi

  • Umiejętność pracy w oparciu o cele i wskaźniki

  • Zdolności analityczne

  • Znajomość narzędzi do tworzenia kampanii sprzedażowych

  • Umiejętność identyfikowania potencjalnych klientów na podstawie dostępnych informacji (Internet)

  • Mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu i sprzedaży w firmie o ustroju korporacyjnym

  • Umiejętność tworzenia koncepcji sprzedażowych i budowania ofert

  • Komunikatywność i otwartość na kontakt z ludźmi

  • Samodzielność i dokładność w wykonywaniu codziennych obowiązków

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - mile widziane

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ambitną i pełną wyzwań pracę w dobrej atmosferze

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Samodzielność i elastyczne warunki pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji, doświadczenia i wyników pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

O nas

Firma założona w 2006 roku zajmuje się sprzedażą hurtową i detaliczną artykułów do druku wielkoformatowego i artykułów dla plastyków.