Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Sprzedaży

Autoland Sp.j.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z klientami na podległym terenie (woj. dolnośląskie, opolskie, śląskie, lubuskie, zachodniopomorskie, wielkopolskie)

  • budowanie dystrybucji produktów;

  • merchandising produktów;

  • wizualizacja, prezentacja, rekomendacja produktów;

  • pozyskiwanie nowych klientów;

  • budowanie długotrwałych relacji;

  • monitorowanie podległego rynku

  • realizacje celów miesięcznych, kwartalnych, rocznych

Nasze wymagania

  • doświadczenie handlowe,

  • zaangażowanie, kreatywność w dążeniu do osiągnięcia celu

  • łatwość w nawiązywaniu i utrzymywanie długofalowych kontaktów z ludźmi;

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • wysoka kultura osobista

  • dojrzałość biznesowa;

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży kosmetyków samochodowych lub branży pokrewnej

To oferujemy

  • pracę w prężnej firmie z możliwością realizacji ciekawych projektów

  • pracę z marką nr 1 w Polsce wśród kosmetyków samochodowych

  • przyjazną atmosferę pracy

  • szkolenia produktowe

  • niezbędne narzędzia pracy

  • umowę o pracę

Osoba zatrudniona na stanowisku Koordynatora Sprzedaży będzie odpowiedzialna za współpracę z klientami na rynku sieci handlowych i budowanie dystrybucji marki Autoland, MOTO CARE oraz NATURAL na rynku tradycyjnym (sklepy, hurtownie, stacje paliw) na podległym mu terenie (woj. dolnośląskie, opolskie, lubuskie, część śląskiego).