Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Sprzedaży (systemy ogrodzeń)

POLARGOS Sp. z o.o.O firmie

  • Grudziądz

    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • realizacja celów sprzedaży i obsługa dotychczasowych klientów spółki

  • budowanie sieci odbiorców w wyznaczonym regionie Polski

  • budowanie długotrwałych relacji z klientami i raportowanie wyników do przełożonych

  • szkolenie klientów z wiedzy technicznej, sposobu wyceny ogrodzeń dla klienta finalnego

  • tworzenie ofert handlowych dobranych do klienta i wprowadzanie dobranych do ich potrzeb ekspozycji

  • koordynowanie spraw reklamacyjnych, oględziny reklamacji, drobne naprawy

  • nadzór nad terminową realizacją płatności przez obsługiwanych klientów

Nasze wymagania

  • wymagane doświadczenie w pracy z sieciami budowlanymi DIY ("zrób to sam") lub klientami kanału tradycyjnego

  • wymagane doświadczenie w branży budowlanej lub ogrodzeniowej

  • wykształcenie średnie (mile widziane wyższe)

  • min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • umiejętność praktycznego wykorzystania technik sprzedaży

  • orientacja na wynik oraz determinacja w dążeniu do celu

  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, PowerPoint)

To oferujemy

  • współpracę w oparciu o ustalony rodzaj umowy,

  • podstawę wynagrodzenia plus możliwości premiowe,

  • szkolenia przygotowujące do pracy,

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • motywacyjne programy pracownicze,

  • możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość zmierzenia się z nowymi wyzwaniami w ciekawym zespole ludzi,

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się polskiej firmie o zasięgu międzynarodowym.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

POLARGOS Sp. z o.o.

POLARGOS jest polskim producentem ogrodzeń dostarczanych do marketów budowlanych (Do It Yourself) w wielu krajach Europy. Odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów nieustannie szukamy innowacyjnych rozwiązań i wytyczamy nowe kierunki w rozwoju systemów ogrodzeniowych.

Nasza siła tkwi w ludziach. Jesteśmy grupą pasjonatów, ale przede wszystkim zespołem specjalistów i ekspertów, którzy przekładają swoją energię na tworzenie niesamowitych produktów. Każdy z nas jest ważny i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój POLARGOS. Dołączysz do nas?

Przewiń do profilu firmy