Oferta pracy

Koordynator Sprzedaży

AF Cars Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

  • Toruń, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
AF Cars Sp. z o.o. oraz AF Motors Sp. z o.o. to autoryzowany dealer marek Fiat Professional, JEEP,
Ducati oraz Harley Davidson. Firmy są częścią grupy Auto Frelik, posiadającej ponad 50-cio letnie
doświadczenie biznesowe.
Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu aplikuj już dziś! Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Poszukujemy Kandydatek / Kandydatów z entuzjazmem, o silnej motywacji do osiągania celów, energicznych w działaniu, skrupulatnych i otwartych na zmiany.

OPIS STANOWISKA:

  • Administracyjna obsługa procesu sprzedaży,
  • Fakturowanie zamówień,
  • Przygotowywanie dokumentacji i raportów sprzedażowych,
  • Kontrola dokumentacji na każdym etapie procesu sprzedaży,
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytowe,
  • Kontrola spływu środków w terminie,
  • Współpraca z działem finansowym,

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej lub branży motoryzacyjnej,
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Zdolności analityczne,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
  • Samodzielność oraz dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Dostęp do nowoczesnych technologii
  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów
  • Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, podnoszące kwalifikacje
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Informujemy, że w przypadku przesłania do nas dokumentów aplikacyjnych, administratorem Państwa danych osobowych będzie firma AF CARS w Toruniu, ul. Szosa Lubicka 141, 87–100 Toruń. Państwa dane będą przetwarzane na potrzeby i przez okres trwania procesu rekrutacji na stanowisko KOORDYNATOR SPRZEDAŻY. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo dostępu do ich treści, prawo ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu , prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz prawo do przenoszenia danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy