Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Sprzedaży w Dziale Eksportu

Deftrans Sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja strategii sprzedażowej firmy

  • koordynacja sprzedaży zagranicznej na rynkach niemieckojęzycznych

  • odpowiedzialność za realizację zamówień

  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami na rynkach niemieckojęzycznych

  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie, która jest obligatoryjna

  • doświadczenie w pracy w zakresie sprzedaży i obsługi klienta, które jest mile widziane

  • wysoki poziom kompetencji interpersonalnych

  • umiejętność organizacji pracy własnej i współpracy w wielozadaniowym środowisku

  • chęć do rozwoju

  • otwartość na wyzwania i współpracę

  • proaktywność i koncentracja na zadaniach

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę stacjonarną w komfortowych wnętrzach

  • możliwość zorganizowania dojazdu z Ostrowa Wlkp., Odolanowa i Krotoszyna

  • szkolenie wdrożeniowe

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

  • dodatek stażowy

  • nagrody jubileuszowe

  • dofinansowanie do wypoczynku "Wczasy pod gruszą"

  • bony świąteczne, wakacyjne

  • atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

  • udział w dodatkowo premiowanych programach realizowanych w firmie

Deftrans to polska firma z blisko dwudziestopięcioletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości mebli łazienkowych i kuchennych. Obecnie zespół Deftrans tworzy ponad 600 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników. Produkujemy około 100 tysięcy sztuk mebli w skali miesiąca dla odbiorców z ponad 30 krajów świata.

Przewiń do profilu firmy