Oferta pracy

nr ref.: FSW/16/21
TÜV Rheinland Group

Koordynator Sprzedaży w obszarze Bezpieczeństwa i Jakości Wyrobów (Field Sales)

TÜV Rheinland GroupO firmie

  • lubelskie

    lubelskie
  • Ważna jeszcze 14 dni
    do: 22 maj 2021
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • Rozbudowa i utrzymanie kanałów sprzedaży

  • Prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych

  • Sporządzanie oraz prezentowanie ofert handlowych z obszaru bezpieczeństwa i jakości wyrobów

  • Sporządzanie wycen oraz kalkulacji

  • Ustalanie harmonogramu realizacji usług

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta w procesie sprzedaży

  • Obserwacja sytuacji na rynku i kreowanie nowych pomysłów w zakresie oferty

  • Inicjowanie działań wspierających sprzedaż

  • Udział w przedsięwzięciach marketingowych i promocyjnych

  • Przygotowywanie raportów i uzupełnianie baz danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: elektryka, elektronika, mechanika lub inne pokrewne)

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług B2B w branży technicznej (preferowane: usługi certyfikacyjne, inspekcyjne, techniczne, kontrola jakości/produktów i pokrewne obszary)

  • Doświadczenie w kontaktach ze średnimi i dużymi firmami

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (kontakt z klientami zagranicznymi, szkolenia online, dokumentacja itp.)

  • Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych

  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu certyfikacji wyrobów, bezpieczeństwa wyrobów, systemów zarządzania i norm

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Ubezpieczenie NNW, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, świadczenia z ZFŚS

  • Międzynarodowe i przyjazne środowisko pracy oraz współpracę z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami z różnych obszarów

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30) oraz możliwość pracy zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • program rekomendacji pracowników

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje ponad 145 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 21500 pracowników na całym świecie, działając w 60 krajach.

Pracując w TUV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

W związku z prowadzonymi usługami w obszarze bezpieczeństwa i jakości wyrobów poszukujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży B2B, która realizując wyznaczone cele, będzie reprezentować naszą firmę w kontaktach z klientami z obszaru południowej Polski. Jeżeli interesuje Cię pogłębianie wiedzy na temat wymagań i standardów, jakim powinny odpowiadać wyroby wprowadzane na rynek pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania zapraszamy do aplikowania.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu, to prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Czekamy na Ciebie!

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

www.tuv.pl