Koordynator Sprzedaży w obszarze Wyrobów Medycznych (Field Sales)

TÜV Rheinland GroupO firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni kontakt oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy

  • Pozyskiwanie nowych klientów na terenie Europy

  • Rozbudowa i utrzymanie kanałów sprzedaży

  • Prowadzenie spotkań oraz negocjacji handlowych

  • Sporządzanie oraz prezentowanie ofert handlowych z obszaru wyrobów medycznych

  • Sporządzanie wycen oraz kalkulacji

  • Ustalanie harmonogramu realizacji usług

  • Realizacja planów sprzedażowych

  • Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta w procesie sprzedaży

  • Obserwacja sytuacji na rynku i kreowanie nowych pomysłów w zakresie oferty

  • Inicjowanie działań wspierających sprzedaż

  • Udział w przedsięwzięciach marketingowych i promocyjnych

  • Przygotowywanie raportów i uzupełnianie baz danych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B, preferowane w sprzedaży usług

  • Doświadczenie w kontaktach ze średnimi i dużymi firmami międzynarodowymi

  • Wiedza z zakresu certyfikacji lub wyrobów medycznych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (kontakt z klientami zagranicznymi, szkolenia online, dokumentacja itp.) – warunek konieczny

  • Duża samodzielność w realizacji zadań oraz samodyscyplina

  • Nastawienie na realizację wyznaczonych celów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Gotowość do pracy stacjonarnej w biurze w Krakowie

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwijania się i zdobywania wiedzy w obszarze wyrobów medycznych

  • Pakiet benefitów – prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie do pakietów sportowych

  • Współpracę w gronie specjalistów, w tym w środowisku międzynarodowym

  • Elastyczne godziny rozpoczynania pracy (pomiędzy 7:00 a 8:30)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

TÜV Rheinland Group

TÜV Rheinland jest globalnym, niezależnym liderem w zakresie certyfikacji wyrobów, technologii, systemów zarządzania i personelu. Historia Firmy obejmuje ponad 145 lat. Na chwilę obecną koncern zatrudnia ponad 21500 pracowników na całym świecie, działając w 60 krajach.

Firma TÜV Rheinland Polska jest obecna na polskim rynku już od przeszło 20 lat. W roku 2018 rozpoczął się nowy rozdział w jej historii: w Katowicach powstało Europejskie Centrum Usług Wspólnych TÜV Rheinland. W TÜV Rheinland SSC dążymy do doskonałości we wszystkim, czego się podejmujemy. Jesteśmy pasjonatami i kochamy to, co robimy. Dołącz do młodego i dynamicznie rozwijającego się zespołu profesjonalistów. Dołącz do firmy z tradycjami, solidnymi zasadami, odwagą i wizją na przyszłość!

Przewiń do profilu firmy

Poszukujemy osoby, która chce się rozwijać w kierunku sprzedaży usług B2B. Pracownik na tym stanowisku będzie odpowiedzialny za bezpośrednie kontakty z klientami biznesowymi celem sprzedaży usług z obszaru wyrobów medycznych. Jeśli jesteś osobą samodzielną, zmotywowaną, nastawioną na cele i osiąganie wyników, a także ważna jest dla Ciebie komunikacja i wysokie standardy obsługi klienta – zapraszamy do zaaplikowania.

Miejsce pracy: jedno z biur TÜV Rheinland Polska lub home office.

Jeżeli chcesz wziąć udział w rekrutacji i dołączyć do naszego zespołu, to prześlij swoje CV za pomocą przycisku APLIKUJ. Czekamy na Ciebie!

Informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane aplikacje.

www.tuv.pl