Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy (sieci elektroinstalacyjne)

  • mazowieckie
  • Specjalista
  • 21.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowa Grupa Kapitałowa Rawlplug od blisko stu lat jest jednym z czołowych producentów zamocowań w Europie i na świecie. W 13 spółkach, na 4 kontynentach Grupa Rawlplug zatrudnia ponad 1900 pracowników.

    Nasze portfolio produktowe zawiera blisko 30 000 indeksów i obejmuje najwyższej jakości mechaniczne elementy złączne, wyroby gwintowane, kotwy wklejane, wiertła, piły tarczowe oraz narzędzia i elektronarzędzia. Grupa Rawlplug skupia zakłady produkcyjne we Wrocławiu, Bielsku-Białej, Łańcucie i Kaliningradzie.

    Rozwiązania projektowane przez naszych inżynierów i wytwarzane w naszych zakładach produkcyjnych, znajdują zastosowanie w budownictwie, energetyce, motoryzacji, przemyśle maszynowym i elektromaszynowym, przemyśle wydobywczym, stoczniowym, drogowym oraz drzewnym umacniając lojalność naszych wymagających klientów i partnerów biznesowych.

    Aktualnie, poszukujemy do jednej z naszych spółek, kandydatów na stanowisko

    OBOWIĄZKI

    Szukamy osób do pracy na teren (do wyboru): 1. woj. mazowieckie i łódzkie, 2. woj. podkarpackie, lubelskie i świętokrzyskie, 3. woj. kujawsko-pomorskie i warmińsko-mazurskie

    • realizacja okresowych celów sprzedażowych - pozyskiwanie nowych klientów oraz negocjowanie warunków handlowych;
    • odpowiedzialność za rozwój sprzedaży u pozyskanych klientów;
    • prowadzenia szkoleń produktowych u klienta;
    • budowanie relacji z klientami i bezpośrednie wizyty handlowe u klientów;
    • monitorowanie rynku i konkurencji w zakresie asortymentu w obszarze całego kraju;
    • budowanie świadomości marki u potencjalnych nabywców;
    • udział w targach, dniach otwartych i innych imprezach organizowanych przez firmę lub przez obsługiwanych klientów na terenie całego kraju.

    WYMAGANIA

    • doświadczenie sprzedażowe w branży budowalnej;
    • średnie wykształcenie;
    • mile widziane doświadczenie w zakresie techniki montażu bezpośredniego;
    • skuteczność w nawiązywaniu relacji z klientami;
    • samodzielność i zaangażowanie w codziennej pracy;
    • nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów;
    • prawo jazdy kat. B i gotowość do pracy w terenie.

    OFERUJEMY

    • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Grupie – umowa o pracę lub B2B;
    • zdobycie doświadczenia w organizacji będącej światowym liderem branży;
    • przyjazny system wynagradzania (stała pensja i premia);
    • niezbędne narzędzia pracy: samochód, tablet, telefon;
    • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko;
    • partnerskie podejście do współpracy i wzajemnej pomocy;
    • wsparcie techniczne i szkolenia produktowe podnoszące kwalifikacje zawodowe;
    • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe;
    • wspólne uczestniczenie w akcjach sportowych (piłka nożna, koszykówka, biegi długodystansowe, rajdy rowerowe), a także eventach integracyjnych.

    Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.
    Prosimy o dopisanie w życiorysie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”