Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator sprzedaży

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • 20.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

    Główne zadania na stanowisku pracy:

    • realizacja planów sprzedażowych firmy poprzez obsługę partnerów handlowych
    • budowanie bazy klientów
    • negocjowanie umów i warunków handlowych, prowadzenie dokumentacji dotyczącej sprzedaży

    Wymagania:

    • doświadczenie w pracy w dziale handlowym lub doświadczenie związane z realizacją zadań w obszarze sprzedaży
    • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    • umiejętności negocjacyjne
    • umiejętność współdziałania i pracy w zespole
    • komunikatywność, otwartość, łatwość nawiązywania kontaktów
    • zdolności prezentacji i przekazywania informacji

    Oferujemy:

    • stabilną i atrakcyjną pracę w firmie z 25-letnią tradycją o zasięgu europejskim
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • możliwość kreatywnego działania
    • możliwość rozwoju oraz wsparcie Kadry Kierowniczej
    • pensję podstawową plus system premiowy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.