Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Sprzedaży

McAlpine Polska

  • zachodniopomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

McAlpine Polska to firma o ugruntowanej pozycji w branży sanitarnej. Od ponad 20 lat jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marki McAlpine w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży systemów odpływowo- przelewowych bazującej na sieci firm dystrybucyjnych oraz DIY.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy aktywnych i ambitnych osób na stanowisko Koordynatora Sprzedaży w regionie województw: lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie sprzedażą poprzez sieć dystrybucji
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji handlowych z klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie szkoleń produktowych
  • Realizacja celów sprzedażowych i jakościowych
  • Raportowanie do Regionalnego Kierownika Sprzedaży
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na podległym terenie

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie w branży
  • Wysokie umiejętności budowania trwałych relacji biznesowych z klientami
  • Praktyczne umiejętności negocjacyjne
  • Zdolności organizacyjne oraz samodzielność w działaniu
  • Wykształcenie min. średnie
  • Aktywne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność obsługi pakietu Office (mile widziana umiejętność programu Navireo)
  • Dyspozycyjność i mobilność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę na pełen etat
  • Podstawowe narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie

Ogłoszenie archiwalne