Oferta pracy

Koordynator Strefy Magazynu – Kontrola Zapasu

Drogerie Natura (Natura Sp. z o.o.)

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola przebiegu operacji magazynowych w strefie stock control;

  • Przeprowadzanie inwentaryzacji w magazynie;

  • Regularna weryfikacja stanów magazynowych (minimalizacja strat);

  • Dbanie o optymalne rozmieszczenie towarów na magazynie;

  • Ciągle podnoszenie jakości i efektywności pracy w danym obszarze;

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu;

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Gotowość do pracy 2-zmianowej;

  • Znajomość obszaru stock control;

  • Znajomość pakietu Office (w tym Excel);

  • Znajomość systemów WMS;

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne (w tym zarządzanie zespołem);

  • Samodzielność i decyzyjność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • Udział w ciekawych projektach i możliwość rozwoju;

  • Rabaty pracownicze na zakupy w drogeriach natura;

  • Możliwość skorzystania z pakietu benefitów.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • karta sportowa

  • rabaty na zakupy w drogerii natura

  • nowoczesne biuro

  • niekorporacyjna atmosfera pracy

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Drogerie natura to dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów drogeryjno-kosmetycznych.

Pierwszy sklep otworzyliśmy w 1997 roku, dziś mamy ponad 280 sklepów.

Przewiń do profilu firmy