Ta oferta pracy jest nieaktualna od 57 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator Studia Foto

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Kierownik
  • 25.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    eobuwie.pl SA, obecnie członek grupy kapitałowej CCC, jest wiodącym sklepem na rynku e-commerce w Polsce. Specjalizujemy się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 50 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 476 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i pierwsze miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl.

    Jeżeli nie boisz się wyzwań, a zaangażowanie, kreatywność i potrzeba ciągłego rozwoju to Twoje cechy, dołącz do naszego zespołu.
    Miejsce pracy: Zielona Góra

    Kluczowe zadania:

    • Aktywny udział w definiowaniu celów dla poszczególnych jednostek działu
    • Zapewnianie spójności celów z określonymi wymaganiami biznesowymi
    • Przygotowywanie harmonogramów pracy
    • Monitorowanie postępów realizacji procesów zgodnie z przyjętymi normami
    • Sporządzanie raportów
    • Wspieranie komunikacji z wszystkimi pracownikami działu
    • Aktywna współpraca ze wszystkimi działami firmy
    • Wsparcie w zarządzaniu Zespołem

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie oraz sukcesy w kierowaniu Zespołem
    • Umiejętność wykorzystania MS Excel oraz raportowania wyników
    • Wysokie umiejętności organizacji pracy własnej oraz Zespołu
    • Wiedza z zakresu budowania i optymalizacji procesów
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    KARTA MULTISPORT
    PRYWATNA OPIEKA MEDYCZNA
    ZNIŻKI PRACOWNICZE
    KORZYSTNE WARUNKI ZATRUDNIENIA

    ATRAKCYJNE WYNAGODZENIE
    ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
    PRZYJAZNA ATMOSFERA
    PRACA PEŁNA WYZWAŃ

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem opcji APLIKUJ

    Kontakt

    eobuwie.pl S.A., ul. Nowy Kisielin - Nowa 9, 66-002 Zielona Góra

    www: www.eobuwie.pl