Oferta pracy

Koordynator studia fotograficznego

DeeZee Sp. z o.o.

Armii Krajowej 25

Krowodrza

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Techniczna i jakościowa kontrola efektów sesji zdjęciowych uwzględniając selekcję materiałów, kontrola jakości retuszu oraz kadrowanie

  • Zarządzanie pracą studia fotograficznego

  • Koordynacja i nadzór (techniczny, jakościowy) nad przebiegiem sesji produktowych odzieży oraz obuwia

  • Dążenie do usprawnienia procesów zachodzących w studio, w tym dbałość o ich terminowe realizacje i oddawanie materiałów z sesji

  • Tworzenie harmonogramu pracy studia z naciskiem na koordynacje pracy zespołów odpowiedzialnych za przygotowanie materiałów

  • Kontrolowanie przepływu produktów pomiędzy studiem a magazynem

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość programu Adobe Photoshop, Lightroom – warunek konieczny

  • Znajomość aktualnych trendów modowych

  • Doskonała organizacja pracy

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Cierpliwość i pozytywne nastawienie

To oferujemy

  • Pracę w branży mody e-commerce, w firmie będącej częścią CCC S.A., jednej z największych Grup Kapitałowych w Polsce

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia

  • Miła i przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne