Oferta pracy

CCC S.A.

Koordynator świadczenia usług dodanych w e-commerce

CCC S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 13 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • odpowiadać będziesz za własność biznesową świadczenia usług z obszaru płatności i transportu w serwisach oraz kanałach sprzedaży eCommerce,

  • odpowiadać będziesz za negocjacje z dostawcami usług, dobór i rekomendację rozwoju poszczególnych usług,

  • do Twoich obowiązków będzie należeć kontrolowanie rozliczenia z dostawcami,

  • bieżąca współpraca z Ekspertami z Polski oraz krajów europejskich.

Nasze wymagania

  • min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • wykształcenie wyższe, preferowany kierunek: Transport i logistyka,

  • doświadczenie w obszarze zarządzania usługami transportowymi w kurierskich usługach B2C na rynku polskim i zagranicznym,

  • praktyczna wiedza z zakresu zarządzania usługami płynnościowymi w serwisach online,

  • znajomość narzędzia modelowania procesów biznesowych,

  • bardzo dobra znajomość pakiet MS Office w tym Excel oraz PowerPoint,

  • postawa proaktywną i wysoko rozwinięta świadomość biznesową,

  • dynamika w działaniu i dobra samoorganizacja,

  • znajomość w stopniu bardzo dobrym języka angielskiego.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • możliwość przystąpienia do grupowego

  • ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • innowacyjne środowisko pracy,

  • dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC, sklepu internetowego eobuwie.pl oraz MODIVO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy

Tak się u nas pracuje