Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator Szkoleń BHP

MAX POWER POLAND sp. z o.o.

  • Stalowa Wola

    Stalowa Wola, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Dla naszego klienta firmy z branży inżynieryjnej poszukujemy osoby na stanowisko: Koordynator Szkoleń BHP.

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie szkoleń BHP, opracowywanie i aktualizowanie materiałów szkoleniowych, rejestrowanie i raportowanie w powierzonym zakresie wyników

  • opracowywanie programów szkoleniowych w zakresie BHP i OŚ w celu skutecznego wdrażania procedur i Polityki BHP i OŚ

  • zapewnienie odpowiedniej wiedzy, umiejętności i postaw w celu bezpiecznego wykonywania pracy

  • przeprowadzanie audytów i inspekcji BHP w celu skutecznej kontroli zakładu

  • zapewnienie procedur i spełnienie wymagań bezpieczeństwa we wszystkich działaniach projektowych w terenie

  • wsparcie i doradztwo w zakresie działań dotyczących zapobiegania wypadkom

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe kierunkowe w zakresie BHP

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – minimum 5 lat

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość aplikacji MS – Word, Excel, Power Point

Pracodawca oferuje

  • pracę w międzynarodowym zespole przy realizacji prestiżowego projektu

  • bezpłatna opieka medyczna w LUX MED

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Uprzejmie prosimy o nadsyłanie aplikacji tylko w języku angielskim.

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi HR w zakresie doradztwa personalnego, pracy tymczasowej i pośrednictwa pracy.

Przewiń do profilu firmy