Koordynator Szkoleń Językowych B2B

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 2018-11-08
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2018-12-08)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Angloville to organizator najbardziej zindywidualizowanych wyjazdowych programów językowych w Europie. Wraz z Tutlo tworzymy grupę podmiotów branży językowej, które rocznie generują ponad 20 milionów złotych przychodu w rejonie Europy Środkowo-Wschodniej. Mamy ponad 10 000 klientów korzystających z naszych usług, w tym 2 000 aktywnych użytkowników autorskiej aplikacji Tutlo.

    Angloville zaprasza do współpracy

    Miejsce pracy: Kielce

    Twoje zadania:

    • Koordynacja działań administracyjnych związanych z prowadzeniem kursów językowych B2B w porozumieniu z Działem HR Klienta biznesowego
    • Kontakt organizacyjny z Działami HR w obszarze planowanych i prowadzonych szkoleń j. angielskiego: stacjonarnych, online, wyjazdowych
    • Współpraca z Kierownikiem Działu B2B i Metodykiem
    • Reagowanie na bieżące potrzeby Klientów
    • Kontakt organizacyjny z uczestnikami szkoleń Klienta
    • Bieżący kontakt organizacyjny z lektorami, w tym native speakerami - mailowy, telefoniczny w celu sprawnego prowadzenia kursów
    • Prace administracyjne związane z rozliczaniem prowadzonych kursów
    • Współpraca z innymi działami w Angloville

    Nasze wymagania:

    • Doświadczenie przy koordynacji projektów / zadań administracyjnych realizowanych we współpracy z klientami biznesowymi/instytucjonalnymi oraz wewnątrz organizacji
    • Zaangażowanie i bardzo dobra organizacja pracy
    • Sprawność w działaniach operacyjnych, samodzielność, systematyczność i nastawienie na terminowe realizowanie zadań
    • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania
    • Inicjatywa, pomysłowość
    • Komunikatywność i pozytywna energia

    Oferujemy?

    • Współpracę w modelu umowa o pracę, lub B2B
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Pakiet prywatnej opieki medycznej
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
    • Pracę w międzynarodowym środowisku w projekcie o globalnym potencjale rozwoju
    • Możliwość uczestnictwa w wyjazdach organizowanych przez Angloville w charakterze koordynatora w Polsce oraz w 6 innych krajach.
    • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie
    • Atrakcyjną lokalizację biura w Kielcach, ul. Św. Leonarda 1/8
    Wyślij za pomocą przycisku do aplikowania wyłącznie swoje CV ze zdjęciem oraz umieść w nim na końcu kilka zdań, dlaczego to właśnie Ciebie powinniśmy wybrać.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Angloville sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kielcach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Angloville sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kielcach przy ul. Św. Leonarda 1/8. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zakończenia procesu rekrutacji.