Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Koordynator szkoleń

Witold Szaszkiewicz Centrum Edukacyjne IDEA

5 5009 000 brutto / mies.

Królowej Jadwigi 97

Zwierzyniec

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Kontakt z wykładowcami, ustalanie harmonogramu szkoleń, kontrola spływu materiałów;

  • Pozyskiwanie wykładowców, autorów i ekspertów;

  • Współpraca z agencjami w zakresie promocji w sieci;

  • Dbanie o wykonanie harmonogramu szkoleń i publikacji materiałów;

  • Pisanie tekstów dotyczących zawartości szkoleń i oferty;

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • mile widziana znajomość problematyki branży szkoleniowej i/lub szkolnej;

  • umiejętności interpersonalne;

  • umiejętność pisania tekstów i pism;

  • umiejętność posługiwania się komputerem, internetem, edytorem tekstu i podstawowa znajomość excel;

  • samodzielność, rzetelność;

To oferujemy

Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym), w zgranym i kreatywnym zespole, który czerpie zadowolenie z ciągłego rozwijania oferty oraz poszerzania kręgu współpracowników i odbiorców usług szkoleniowych. Praca w spokojnym otoczeniu (biuro z ogrodem). Podstawowym działem pracy dla nowo zatrudnionej osoby będzie dział szkoleń internetowych, w tym przede wszystkim oferta serwisu edumaster.pl.

O nas

Firma od ponad 30 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń dla różnych grup odbiorców: od przedszkolaków do osób dorosłych, współfinansowanych ze środków publicznych jak i szkoleń komercyjnych. W ostatnich latach firma intensywnie rozwija dział szkoleń internetowych, w tym przede wszystkim ofertę serwisu edumaster.pl (szkolenia dla nauczycieli i kadry zarządzającej oświatą).