Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Koordynator szkoleń medycznych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-06-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Planowanie i realizacja medycznych konferencji, seminariów i warsztatów
    • Nadzór nad powierzonym projektem szkoleniowym od pomysłu do realizacji
    • Bieżące monitorowanie rynku medycznego pod kątem doboru tematów szkoleń i prelegentów.
    • Przygotowywanie i składanie ofert oraz monitorowanie procesu podpisywania umów z Klientami
    • Współpraca z wykładowcami, firmami

    Oczekujemy:

    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
    • Doświadczenie w planowaniu i koordynacji projektów szkoleniowych
    • Dobra znajomość rynku medycznego, dostawców narzędzi lub firm farmaceutycznych będzie dodatkowym atutem
    • Dobra znajomość języka angielskiego, rosyjskiego lub ukraińskiego będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność tworzenia rekomendacji i argumentacji proponowanych rozwiązań.
    • Umiejętność analitycznego myślenia i prezentacji syntetycznych wniosków.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
    • atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna)
    • niezbędne narzędzia pracy
    • karta sportowa,
    • udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia,
    • a po okresie próbnym opiekę medyczną i naukę języka angielskiego.